Тапсырма

Бөлім 3D баспасы
Пән мұғалімі Ф.Ж.Махамбетова
Күні: 06.12.2022.ж.
Сынып: Қатысушылар саны: Қатыспағанадар саны:
Сабақтың тақырыбы: 3д редакторындағы объектілердің модельдерін құру
Сабақтың мақсаты: 6.3.1.5 3D –редактордағы объектілердің модельдерін құру
Сабақтың кезеңі/уақыт Мұғалімнің әрекеті

/тапсырмаларды демонстрация арқылы көрсетеді/

Оқушының әрекеті

 /орындаған тапсырмаларын whatsapp не Google Classroom арқылы мұғалімге жібереді/

Бағалау Ресурстар
Басы

Ұйымдастыру кезеңі

5 минут

1.      Оқушылармен сәлемдесу

2.      Оқушыларды түгендеу

3.      Оқу тапсырмасын талдау/тексеру

Тест сұрақтары

Оқу тапсырмасын мұғалім көрсеткен уақытқа дейін орындайды.

Тест сұрақтарға жауап беру

 

Оқу тапсырмасын дұрыс орындағанына 1 балл қойылады(әр дұрыс жауапқа) Zoom,

Дарын онлайн

Негізгі бөлім

Тақырыпты ашу

 

SketchUp Make программасы геометрия пәнімен тығыз байланысты ,осы программада әр-түрлі геометриялық фигураларды жасап көреміз.Объектінің моделі ретінде үйдің моделін алып SketchUp Make программасының көмегімен оның кеңістіктегі моделін жасаймыз.

 

SketchUp Make программасымен жұмыс жасау ,сұрақтарға жауап беру

 

Әр дұрыс жауапқа 1 балл алады SketchUp Make программасын қолдану
Жеке жұмыс «Сұрақтарға жауап берейік»

1.Модельдеу дегеніміз не?

2.Объект моделін жасау үшін қандай құралдарды көбірек пайдаландыңдар?

Оқулықпен жұмыс

70-бет «Дәптерге орындайық»

«Себебін анықтайық »Қазіргі заманда объектілерді 3D программаларда модельдеу не үшін қажет?

 

1.Модельдеу – үшөлшемді графика программаларының көмегімен объектілерді жасау процесі.

2.Тік төртбұрыш

Сығу/созу

Айналдыру

Құйып бояу

 

 

1.      Орын ауыстыру

2.      Созу/сығу

3.      Басқару

4.      Масштаб

5.      Жылжыту

6.      Бұру

 

Әр дұрыс жауапқа 1 балл алады

 

 

 

 

Барлығына дұрыс жауап берген жағдайда 2 балл алады

Оқулық
Соңы

 

Оқу тапсырмасы:

$ 11 ,70 бет 6 тапсырма

Оқу тапсырмасын мұғалім көрсеткен уақытқа дейін орындайды Әр дұрыс жауапқа 1  балл алады Оқулық
Саралау оқушыларға ұалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?

 

Бағалау – оқушылардың   материалды игеру  деңгейін қалай тексеруді  жоспарлайсыз?

 

Денсаулық  және  қауіпсіздік  техникасының сақталуы

 

Сабақ    бойынша    рефлексия.

 Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен?

 

Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз .

Жалпы  баға

Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі(оқыту туралы да, оқу туралы да ойлаңыз)?

1.

2.

Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойлаңыз)?

1.

2.

Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?

 

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *