3D редакторы құралдары

Қысқа мерзімді жоспары
Бөлім 3D баспа
Педагогтың аты-жөні Арынова Балжан Шариповна
Күні 18.11.2022ж
Сынып 6 «В» Қатысушылар саны   Қатыспағандар саны  
Сабақтың тақырыбы: 3D -редактор құралдары
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

 

6.3.1.3 3D-редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған құралдарын пайдалану
Сабақтың мақсаты: Барлық оқушылар:
 3D -редактор  құралдарының сипаттамасын біледі.
Көптеген оқушылар:
 3D-редакторының құралдарын қолданады.
Кейбір оқушылар:
Paint графикалық редакторы мен SketchUp программасындағы құралдардың қызметіндегі ұқсастықтар мен  айырмашылықтарын анықтайды

 

Сабақтың барысы:

 

Сабақтың кезені/ уақыт Педагогтың әрекеті Оқушының әрекеті Бағалау Ресурстар
Сабақтың басы

 10 минут

1.Оқушылармен амандасу.

2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.

3.Өткен сабақты пысықтау

 

«Qazmath» әдісі арқылы онлайн топқа бөлу

І топ-2D                         II топ -3D

 

«Білгенге маржан» әдісі арқылы үй тапсырмасын тексеру. «Bamboozle» платформасында сұрақтарға жауап береді.

 

 

Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады.

 

Топтарын анықтайды

 

 

Дискриптор:

-оқушылар үй тапсырмасын есіне түсіреді;

-сұрақтарға жауап берді.

 

 

Қанатты сөздер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Интербелсен-ді тақта

 

Басты бет

 

https://www.baamboozle.com/game/1286443

Сабақтың ортасы

25 минут

 

Жаңа тақырып.

SketchUp программасында пайдаланылатын негізгі құралдарымен және олардың қызметіне қарай бөлінетін түрлерімен таныстыру.

 

 

 

 

 

 

 

Тапсырма №1  Жұптық  жұмыс.

Қима қағаздардардағы тапсырмаларды сәйкестендіру

 

Топтық жұмыс №2 Суретте берілген баспалдақта қандай құралдар қолданғанын жазыңдар.

 

 

 

Тапсырма №3 Жеке жұмыс.Компьютерде SketchUp программасында үй моделін салу.

 

Сабақты бекіту.Wordwall бағдарламасында сұрақ-жауап.

-SketchUp  программасының құралдары қандай түрлерге бөлінеді?

-Сызу құралдарына қандай құралдар жатады?

-Шеңбер құралының қызметі қандай?

-Модификациялау құралдар тобына қандай құралдар жатады?

-Сығу/созу қандай қызмет атқарады?

 

SketchUp программасында пайдаланылатын негізгі құралдармен танысады

 

 

 

 

 

 

 

Дескриптор:

-құрал саймандарды қызметімен сәйкестендіреді.

— Learning App бағдарламасында тексереді

 

 

 

— қандай құралдармен салынғанын анықтайды;

-атауын жазады, қызметін түсіндіреді

 

 

 

 

 

 

 

— SketchUp редаторды іске қосады;

-SketchUр құрал саймандарын қолдана алады;

— SketchUр құрал саймандары арқылы үйдің моделін салады.

 

 

 

 

Дискриптор:

-сабақты түсінеді

— Wordwall бағдарламасында өткен сабаққа байланысты сұрақтарға жауап береді

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitcoin  тиыны

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitcoin  тиыны

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitcoin  тиыны

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Интербелсенді тақта /компьютер

 

 

 

 

 

 

 

 

Тапсырма жазылған қима қағаздар

 

 

 

Компьютер

 

 

А3 қағазындағы баспалдақтың суреті

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SketchUp бағадарлама-сы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://wordwall.net/ru/resource

 

 

 

 

 

Сабақтың соңы

 5 минут

1.Оқушылар өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады.

2.Кері байланыс: «Тикток» әдісі.

 

Ұнады, Бөлісемен, Жазамын

Өзін-өзі бағалау.

 

 

 

 

стикерлер
Үй тапсырмасы § 9 55-бет  Суреттерді SketchUp программасында қандай құралдардың көмегімен салуға болатынын анықтап,дәптерге жазу. Үйге берілген тапсырманы күнделікке жазады    

 

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *