Жас сәулетшілер үйірмесінде
Алматы қаласы,Алмалы ауданы,
№ 34 гиманзия Тиирменова Шолпан Канатовна Қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі
Пән:Қазақ тілі Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 4-тарау «Сәулет өнері» Күні: Сынып: 3 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
|||||
Сабақтақырыбы | Жас сәулетшілер үйірмесінде | |||||
Оқумақсаттары
|
3.3.1.1* мәтінді шолып (танысу мақсатында) оқу/рөлге бөліп оқу;
3.2.3.1* тақырыпқа қатысты әңгімеге қатысу |
|||||
Сабақ мақсаттары | Оқушылардың барлығы:
Суреттер мен сөздерді сәйкестендіріп, олармен кесте бойынша сөйлемдер құрастырады. |
|||||
Оқушылардың көпшілігі:
Оқыған мәтін мазмұны бойынша қойылған сұрақтарға жауап береді. |
||||||
Оқушылардың кейбірі:
Жағдаятқа сәйкес өзара диалог құрастырады. |
||||||
Бағалау критерийлері | Мәтінді оқып, тақырыпқа қатысты әңгімеге қатысады. | |||||
Тілдік мақсат | қызғылт, қабырға, сарай | |||||
1) пазл+дан/ағаш+тан/картон+нан/қағаз+дан үй (ғимарат/ /сарай/кесене) жасаймын
2) Бізде не бар? – Бізде қағз бар. Қағаздан не жасаймыз? – Қағздан үй жасаймыз. Үйдің терезесі қандай болады? – үйдің терезесі үлкен болады. |
||||||
Пәнаралықбайланыстар | Бейнелеу өнері. Көркем еңбек | |||||
АКТ қолданудағдылары | PowerPoint таныстырылымы, Activestudio(activeboard) мүмкіндіктерін қолдану | |||||
Сабақтың барысы | ||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
||||
Сабақтың басы
Сабақтың ортасы |
Мұғалім оқушыларды сабақтың тақырыбымен,мақсатымен таныстырады.
Жаңа сөздермен жұмыс (оқулық, 103-бет) Жаңа сөздер: қабырға, сарай, қызғылт Мұғалім жаңа сөздерді дауыстап оқиды, оқушылар мұғалім соңынан қайталайды.Сөздерді сөздік дәптерге жазады.
Суретке қараңдар. Сұрақтарға жауап беріңдер.
Тыңдалым. Мәтінді тыңда. Көп нүктенің орнына керекті сөздерді қой./оқулықтың 104 бет,1-тапсырма/ • Керекті сөздер: он үш, жас сәулетшілер, ғимараттардың, Оқушылар сарайының. Бұл – … … үйірмесі.Үйірмеге … оқушы қатысады.Үйірмеде … жобасын жасаймыз.Саша екеуіміз қағаздан … жобасын жасадық. Сөздік: үйірме-кружок жоба-проект
Жазылым. Тыңдалған мәтінге сәйкес сөздерді тіркестіріп жаз. /оқулықтың 104 бет,2-тапсырма/
Оқылым. Мәтінді оқып, сұрақтарға жауап беру. (оқулықтың 104-бетіндегі 3-тапсырма).
Суреттер мен сөздерді сәйкестендіріп, олармен кестекесте бойынша сөйлемдер құра.
Рефлексия «Смайликтер» әдісі
Оқу тапсырмасы: Үйдің жобасын жаса (дәптерге суретін сал). Оны боя. Сипаттап айт.
|
№ 2 cлайд
Оқулық № 3 слайд
№ 4 слайд // оқулық (103-беттегі сурет)
№ 5 слайд
№ 6 слайд
№ 7 слайд
№ 8 слайд
№9 слайд + смайликтер
№10 слайд
|
||||