Баға .Сан. Құн
Түркістан облысы
Арыс қаласы
С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебі
Бастауыш пәнінің мұғалім:
Нахипбекова Озипа Ильясовна
Пән: математика
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Күні: 14.02.2020 ж Сыныбы: 2 «А» |
Мектеп: Сәкен Сейфуллин
Мұғалім: Нахипбекова Озипа Салт дәстүр және фольклор. Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы | Баға .Сан. Құн |
Осы сабақта қол жеткізетін оқу мақсаттары | 2.1.3.6. 50 тг, 100 теңгелік монеталарды, 200 тг, 500 тг купюраларды ажырату жəне түрліше төлем жасау. |
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар: Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды. Жазбаша жұмыс жасайды.Сұраққа жауап береді. Көпшілік оқушылар: 50тг, 100 теңгелік монеталарды, 200 тг, 500 тг купюраларды ажырата алады;
Кейбір оқушылар: Оқулықтан тыс берілген қосымша тапсырмаларды орындайды, тақырып бойынша қосымша мәліметтер мен дәлелдер келтіре алады. |
Бағалау критерийлері | 1. 50 тг, 100 теңгелік монеталарды, 200 тг, 500 тг купюраларды ажырата алады;
2.Әртүрлі амалдар орындауды үйренеді; |
Тілдік мақсаттар | Теңге монета
Түйінді сөздер мен сөз тіркестері: Тірек сөздердің айтылуын ,есте сақтау дағдысын қалыптастыру; тірек сөздерді сабақ барысында қайталату. Талқылауға арналған сұрақтар: Не себепті……деп ойлайсыз 1. 40 бананды 5 адамға теңдей бөлуге бола ма? 2. 20 санын 2 көбейтсек қанша болады? 3. 40: 2 өрнегі математикалық терминмен қалай айтылады |
Құндылықтарды дарыту | Еңбек және шығармашылық ынтымақтастық, өмір бойы білім алу |
Ресурстар | Топқа бөлуге арналған парақшалар, жұмыс дәптері, қалам мен түрлі түсті қарындаш, стикер, постер, кері байланыс парағы, |
Пәнаралық байланыс | Әдебиеттік оқу, дүниетану, |
Бастапқы білім | Өрнекті құра біледі, амал таңбаларын біледі, өрнектің мәнін таба алады. |
Bilimger.kz Республикалық білім порталы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және Ақпарат министрлігіне тіркелген.
Куәлік нөмірі: KZ45VPY00102718