Қозғалмалы ойындар
Нұрсұлтанов Ринат Қанатұлы
Сабақтың мақсаттары | Барлығы: Жаңа білімді түсінеді.
Көбі: Анық сөйлеу арқылы, тақырыпты талқылайды. Кейбірі: Анық және толық сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетеді. |
||
Құндылықтарды дарыту | Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. | ||
Пәнаралық байланыс | Музыка, сауаташу сабағы | ||
АКТ қолдану дағдылары | Аудиожазба , таныстырылым. | ||
Сабақ барысы | |||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар | |
Сабақтың басы
5 минут |
Бой сергіту жаттығулары.
|
Жаттығулар көрсетілімі немесе видео материалдар.
|
|
Сабақтың ортасы
8 минут
1 минут
5 минут
3 минут 16 минут
|
Жаңа сабақты түсіндіру
Оқулықтағы тапсырмаларды орындау. Тақырып бойынша жинақталған ресурстармен танысу. СЕРГІТУ СӘТІ. Еркiн ұста денеңдi, Тарсылдатпай едендi Орнымыздан тұрып ап Жүгiрейiк бiр уақ. Бiр, екi, үш, бiр, екi, үш. Аяқты алға созайық Тiк көтерiп, қозғайық. Тым сылбыр да болмайық Алға қарай озбайық. Бiр, екi, үшi, бiр, екi, үш.
Қозғалмалы ойындар: Кім чемпион? Оқушыларшеңбержасаптұрады. Ортасындажетекшіоқушылардыңаяқастынансекіртпеніайналдырады. Солкездеқайоқушыныңаяғынасекіртпетигенкездеоқушыойыннаншығады. Осылайойынжалғасады. Ойынныңсоңындақалғанбіроқушы чемпион болады. |
Сергіту сәті Сұрақ парақшалары.
Ойын ойнайық. |
|
Сабақтың соңы
2 минут
|
Рефлексия
Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бас бармақ салынған суреттер арқылы бағалау.
|
Смайликтер |
|
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз? Сөйлеу-речи-speeches
|
Пәнаралық байланыс
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы АКТ |
|
Қолдау көрсету.
Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. |
Оқушылар өздері жасаған бет-бейнелеріне қарап бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді, көңілсіз, ашулы)
|
Музыка, сауат ашу сабағы
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |
|