3D редакторы құралдары

Қысқа мерзімді жоспары
Бөлім 3D баспа
Педагогтың аты-жөні Арынова Балжан Шариповна
Күні 18.11.2022ж
Сынып 6 «В» Қатысушылар саны   Қатыспағандар саны  
Сабақтың тақырыбы: 3D -редактор құралдары
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

 

6.3.1.3 3D-редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған құралдарын пайдалану
Сабақтың мақсаты: Барлық оқушылар:
 3D -редактор  құралдарының сипаттамасын біледі.
Көптеген оқушылар:
 3D-редакторының құралдарын қолданады.
Кейбір оқушылар:
Paint графикалық редакторы мен SketchUp программасындағы құралдардың қызметіндегі ұқсастықтар мен  айырмашылықтарын анықтайды

 

Сабақтың барысы:

 

Сабақтың кезені/ уақыт Педагогтың әрекеті Оқушының әрекеті Бағалау Ресурстар
Сабақтың басы

 10 минут

1.Оқушылармен амандасу.

2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.

3.Өткен сабақты пысықтау

 

«Qazmath» әдісі арқылы онлайн топқа бөлу

І топ-2D                         II топ -3D

 

«Білгенге маржан» әдісі арқылы үй тапсырмасын тексеру. «Bamboozle» платформасында сұрақтарға жауап береді.

 

 

Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады.

 

Топтарын анықтайды

 

 

Дискриптор:

-оқушылар үй тапсырмасын есіне түсіреді;

-сұрақтарға жауап берді.

 

 

Қанатты сөздер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Интербелсен-ді тақта

 

Басты бет

 

https://www.baamboozle.com/game/1286443

Сабақтың ортасы

25 минут

 

Жаңа тақырып.

SketchUp программасында пайдаланылатын негізгі құралдарымен және олардың қызметіне қарай бөлінетін түрлерімен таныстыру.

 

 

 

 

 

 

 

Тапсырма №1  Жұптық  жұмыс.

Қима қағаздардардағы тапсырмаларды сәйкестендіру

 

Топтық жұмыс №2 Суретте берілген баспалдақта қандай құралдар қолданғанын жазыңдар.

 

 

 

Тапсырма №3 Жеке жұмыс.Компьютерде SketchUp программасында үй моделін салу.

 

Сабақты бекіту.Wordwall бағдарламасында сұрақ-жауап.

-SketchUp  программасының құралдары қандай түрлерге бөлінеді?

-Сызу құралдарына қандай құралдар жатады?

-Шеңбер құралының қызметі қандай?

-Модификациялау құралдар тобына қандай құралдар жатады?

-Сығу/созу қандай қызмет атқарады?

 

SketchUp программасында пайдаланылатын негізгі құралдармен танысады

 

 

 

 

 

 

 

Дескриптор:

-құрал саймандарды қызметімен сәйкестендіреді.

– Learning App бағдарламасында тексереді

 

 

 

– қандай құралдармен салынғанын анықтайды;

-атауын жазады, қызметін түсіндіреді

 

 

 

 

 

 

 

– SketchUp редаторды іске қосады;

-SketchUр құрал саймандарын қолдана алады;

– SketchUр құрал саймандары арқылы үйдің моделін салады.

 

 

 

 

Дискриптор:

-сабақты түсінеді

– Wordwall бағдарламасында өткен сабаққа байланысты сұрақтарға жауап береді

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitcoin  тиыны

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitcoin  тиыны

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitcoin  тиыны

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Интербелсенді тақта /компьютер

 

 

 

 

 

 

 

 

Тапсырма жазылған қима қағаздар

 

 

 

Компьютер

 

 

А3 қағазындағы баспалдақтың суреті

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SketchUp бағадарлама-сы

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://wordwall.net/ru/resource

 

 

 

 

 

Сабақтың соңы

 5 минут

1.Оқушылар өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады.

2.Кері байланыс: «Тикток» әдісі.

 

Ұнады, Бөлісемен, Жазамын

Өзін-өзі бағалау.

 

 

 

 

стикерлер
Үй тапсырмасы § 9 55-бет  Суреттерді SketchUp программасында қандай құралдардың көмегімен салуға болатынын анықтап,дәптерге жазу. Үйге берілген тапсырманы күнделікке жазады    

 

 

Cізге ұнауы мүмкін...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *