Бір айнымалысы бар сызықтық теңcіздік. Мәндес теңcіздік. Бір айнымалысы бар сызықтық теңcіздіктерді шешу

Ұзақ мерзімді жоспар  бөлімі: Мектеп: Б.Қаратаев атындағы ЖОББМ
Педагогтің аты-жөні: Айтқалиев Бекежан
Күні: 10.02.2023
Сыныбы: 6 Қатысушылар саны:                   Қатыспағандар саны:
Сабақтың тақырыбы: Бір айнымалысы бар сызықтық теңcіздік. Мәндес теңcіздік. Бір айнымалысы бар сызықтық теңcіздіктерді шешу
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты 6.2.2.2  бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер, мәндес теңсіздіктердің анықтамаларын білу;

6.2.2.3   бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктерді шешу;

Сабақтың мақсаты: –    Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктердің анықтамасын біледі;

–    Мәндес теңсіздіктің анықтамасын біледі;

 

Сабақтың барысы:

Сабақ кезеңі/Уақыты Педагогтің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті Бағалау Ресурстар
Басы

5  минут

Ұйымдастыру. Амандасу.

Оқушылардың көңіл күйлерін біліп, психологиялық ахуал тудыру. Үй тапсырмасын тақтаға шығарып қояды. бір-бірінің дәптерлерін тексереді, түсінбеген сұрақтарын тақтада орындайды.

 

Тақтаға қарап көршісінің дәптерлерін текереді. Мұғалім ұйымдастыру кезеңінде  белсенділік танытқан оқушыларды «Мадақтау сөз» әдісі арқылы бағалайды: «Жарайсың! Жақсы! Өте жақсы! Талпын!»  

Слайд,

 

Негізгі бөлім Тақырыпты ашу

10 минут

 

 

Деңгейлік тапсырмалар

Дескриптор.

Теңсіздік қасиеттері бойынша теңсіздіктерді шешеді

Дескриптор.

Теңсіздік қасиеттерін, жақшаны ашу қасиеттерін пайдаланып өрнектің мәнін табады

Дескриптор.

Теңсіздік қасиеттерін, жақшаны ашу қасиеттерін пайдаланып өрнектің мәнін табады

 

Оқушылар тақырыпты түсініп алады. Оқушылар берілген тапсырмаларды орындайды.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Қол көтерген оқушылар тақтаға шығып есептер шығарады

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Берілген тапсырма бойынша есепті жеке орындайды.

                   «Мадақтау сөз» әдісі арқылы бағалайды: «Жарайсың! Жақсы! Өте жақсы! Талпын!» Оқулық, жұмыс дәптері

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://wordwall.net/resource/2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Соңы

5  минут

Сабақты қорытындылау

Кері байланыс

«Смартфон әдісі»

 

Мақсаты: Өз ойын айтып, сабақты бекіту, қорытындылау.

Тиімділігі: Оқушы алған білімін жинақтап, саралай білуге дағдыланады.

Саралау: Бұл тапсырмада саралаудың «Қорытынды» тәсілі көрініс табады.

10 баллдық жүйемен бағалау

 

 

Cізге ұнауы мүмкін...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *