Қысқаша көбейту формулалары
Қысқаша көбейту формулалары | Мектеп: Б.Қаратаев атындағы ЖОББМ | ||||
Педагогтің аты – жөні | Отарғалиева Іңкәр | ||||
Күні | 25.01.2023ж. | ||||
Сынып: | Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: | ||||
Сабақтың тақырыбы
|
Қысқаша көбейту формулалары | ||||
Оқу мақсаты | 7.2.1.11
қысқаша көбейту формулаларын білу және қолдану; |
||||
Сабақтың мақсаты | Қысқаша көбейту формулаларын есептерді шығаруда қолдана алады, формуланы қолдана отырып өз бетінше жұмыс істеуге дағдыланады
|
||||
Сабақтың барысы |
|||||
Сабақтың кезеңі | Педагогтың әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Бағалау | Ресурстар
|
|
Сабақтың басы
7 мин |
Оқушылармен сәлемдесу, түгелдеу
Топқа бөлу QR код арқылы (Quadratic, cubic, lineаr)
Үй тапсырмасын сұрау. «Смарт фотоаппарат» арқылы оқушылар сұрақтарға жауап береді.
|
Зейіндерін сабаққа аударады, жауап береді. | Мадақтау, толықтыру
|
Оқулық, видео, слайдтар | |
Сабақтың ортасы
12 мин |
Сабақтың тақырыбын, мақсатын таныстыру
Бағалау парағымен таныстыру
Топтық жұмыс (деңгейлік тапсырма) 1-топ А деңгейі 1)
Дескриптор: –қысқаша көбейту формулаларын қолданады; (1 балл) В деңгейі 2)
Дескриптор: –қысқаша көбейту формулаларын қолданады; (1 балл)
С деңгейі 3)
Дескриптор: – қысқаша көбейту формулаларын қолданады; – түрлендіруді орындайды; – тепе-теңдікті дәлелдейді. (3 балл) 2-топ А деңгейі В деңгейі
С деңгейі
3-топ А деңгейі
В деңгейі
С деңгейі
|
|
Тапсырманы орындаған оқушыны мадақтау, толықтыру жасау,
|
Электронды оқулық, презентация, жұмыс дәптері
|
|
8 мин | Сәйкестендіру
Wordwoll программасы арқылы сәйкестендіру тапсырмасын орындайды Дескриптор: Қысқаша көбейту формуласының түрлерін айыра алады. |
Оқушылар қысқаша көбейту түрлерін ажыратып, сәйкестендіреді. | Тапсырманы орындаған оқушыны мадақтау | Қысқаша көбейту формуалары – Учебный ресурс (wordwall.net) | |
10 мин | Жеке тапсырма
Wordwoll программасы арқылы тест тапсырмасын орындайды Дескриптор: Қысқаша көбейту формуласының түрлерін айыра алады. Формулаға қойып есептеп шығады. (5 балл) |
Жеке тапсырманы орындайды.
|
Тапсырманы орындаған оқушыны мадақтау, толықтыру жасау,
|
https://wordwall.net/play/51735/507/604
|
|
Сабақтың соңы
7 мин |
Кері байланыс
Қорытындылау (Оқушылар бүгінгі сабақ бойынша деңгейлеріне байланысты теңізге смайликтер жапсырады.) Ұлы даланың жеті қыры (Пәнаралық байланыс) Үй тапсырмасы
|
Оқушылар теңізге смайлик жапсырады. Барлығын түсінген оқушы теңізге орташа теңізбен жаңалау ортасына, түсінбеген оқушы жағалауға стикер жапсырады. | Тиімді кері байланыс орнату | ||
/Салеметсізбе дайын қмж бөлісесізба