Қысқа мерзімды жоспар “Жасанды интеллект”

Бөлім: 11.1А Жасанды интеллект

 

Колледж: Қарағанды тау- кен индустриалдық колледжі, Қарағанды қаласы
Күні: Дайындаған педагог: Абикаева Г.А.
Курс: 1

Оқу жылы: 2020- 2021

Топ: КИП- 1- 20

Қатысқандар:  15 Қатыспағандар: 0
Сабақтың тақырыбы Жасанды интеллект
Оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сəйкес) 11.3.4.1. машина оқыту, нейрондық желілер (нейрондар және синапстардың) қағидаттарын түсіндіру
Сабақтың мақсаты Барлығы: жасанды интеллект  (нейрондар және синапстардың) қағидаттарын сипаттау

Көпшілігі: жасанды интеллекттің адам қызметінің әртүрлі салаларында қолданылуын зерттеу

Кейбіреуі: жасанды интеллекттің артықшылығы мен кемшілігін салыстыру

Бағалау критерийі

 

машиналық оқыту, нейрондық желілер (нейрондар және синапстардың) қағидаттарын түсіндіреді

жасанды интеллекттің әртүрлі салада қолданылу қырларын, қазіргі әлемде жасанды интеллект қолдану мүмкіндігін сипаттайды

жасанды интеллектті салыстырады

 

Тілдік мақсаттар

 

 

Пәнге тән арнайы лексика және терминология

Жасанды интеллект, зияткерлік жүйе, нейрондық желі, нейрон, синапс;

Сұхбат/жазылым сөз тіркестер сериясы

Жасанды интеллекттің негізгі бағыттарына … жатады.

Жасанды интеллектті білім беруде (экономика, өндіріс, ойын индустриясы) қолданудың мысалын қарастыруға болады

Нейрондық желінің артықшылығы – бұл …

Жасанды интеллектті қолдану салаларын түсіндіру;

Жасанды интеллекттің өндірісте, білім беруде, ойын индустриясында, қоғамда қолдану аясын сипаттау.

Құндылықтарға баулу Сабақ барысында тапсырмаларды орындауда еңбек пен шығармашылық- өз жұмысын ұйымдастыру қабілеті, белсенділік, бастамашылық, адал ниеттілік, жұмысқа деген құштарлық, ең жоғары нәтижеге қол жеткізу, адалдық, ынталылық дағдыларын қалыптастырады.

Ынтымақтастық- ортақ мақсаттарға қол жеткізу үшін адамдармен келісілген, жөнге салынған жұмыс жасауға талпыну, оларға қолдау және көмек көрсетуге дайындық, сенімді дамытады.

 

Cізге ұнауы мүмкін...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *