My favourite subject is Kazakh language

Сабақ:

Мектеп: «Жансүгіров атындағы орта мектебі» КММ

Күні:

Мұғалімнің есімі: Накипова Р.С.

Сынып: 3

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Тақырыбы: My favourite subject is Kazakh language

Сабақ негізделген оқу мақсаты: (мақсаттары)

·         kn қосарланған әріптерінің оқылу ережесімен таныстыру.

·         Сабақ тақырыбы негізінде «like +етістік+ing» құрылымын қайталау

·         Тыңдап, түсіну дағдысын дамыту

Сабақ мақсаттары:

Барлық оқушылар:

Оқушылардың басым бөлігі:

— Топтық,жұптық және жеке тапсырмалар орындайды

Кейбір оқушылар:

— жеке тапсырмалар орындайды

Тілдік мақсат

Оқушылар:

·         Жаңа өткен тақырыпты зейінмен тыңдап, түсіну.

·         Тақырып бойынша берілген тапсырмаларды өз бетімен орындау.

·         Топтық тапсырмаларды орындауда өз үлесін қосып, сабақ барысында белсенділік таныту.

·         Ағылшын тілінде ауызекі оқи алады,топта өз пікірін айта алады,керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады.

Негізгі сөздер мен тіркестер:

Maths, Music, Art, PE, Kazakh, Russian

Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:

I like singing he likes playing football

We like playing computer games she likes skiing

You like doing crosswords it likes sledding

They like dancing

Талқылауға арналаған тармақтар:

Like/likes

Сіз неліктен …. екенін айта аласыз ба?

Жазылым бойынша ұсыныстар:

·         Жаттығу орындату, тыңдату

Алдыңғы тақырып

Жоспар

Жоспарланған уақыт:

40 мин

Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланаған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз)

бағалау

ресурстар

Басталуы:10мин

Сәлемдесу.Ұйымдастыру: (3 мин) модуль №1

1,2,3 санақ арқылы топқа бөлу. Топ жетекшісін таңдату.(3 мин)

«Миға шабуыл» әдісі бойынша үй тапсырмасын сұрау.(4 мин)

Формативті бағалау

Әріптер жазылған карточкалар

Жаңа сөздер сурет арқылы бейнеленген карточкалар

CD № 2,3

Ортасы: 20 мин

Ex1p52

«Ойашар» әдісі, арқылы тақырыпты ашамыз. (5 мин)

kn

knife knock

knee knot

knit know

knob knight

1 тапсырма: (5 мин)

Сөздікпен жұмыс:

 

Knife- пышақ knock —қағу

knee —тізе knot – түйін

knit —тоқу know- білу

knob-газ пештің knight — князь

құлағы

АКТ ны пайдалану

2 тапсырма: (15 мин)

Кітаппен жұмыс: Ex.2 p56

Ex. 4р57

Listen and write Ex. 5р58

топ бірбірін бағалау.

 

Топтық бағалау

 

Мадақтау

Формативті бағалау

Аяқталуы: 10 мин

Remember

I like singing

We like playing computer games

You like doing crosswords

They like dancing

she likes skiing

he likes playing football

it likes sledding

Үй тапсырма: Ex 6 p59

кері байланыс

 

Know

Learn

Want to know

 

Формативті бағалауда топ жетекшілерінен бағалау парақшасын жинап алып мұғалім жиынтық бағасын шығару.

Қосымша ақпарат

Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?

Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?

Пәнаралық байланыс қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ – мен байланыс Құндылықтардағы байланыс

Информатика, сурет

Ойтүрткі сұрақтар арқылы тапсырмаға қарай бағдарлаймын. Қабілетті балаларға ойтолғау жасауды, ауызекі сойлеп, оқи алуға дағдыландырамын

·         Мадақтау(қол соғу);

·         Топ бірін – бірі бағалау

·         Өзін – өзі бағалау

Слайдтар,сөздік жұмысы,ғаламтор деректері;

Рефлексия

Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді?

Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?

Бүгінгі сабақта оқушылар ағылшын тілінде өз ойларын еркін жеткізе алды. Ағылшын тілінде ауызекі оқи алады,топта өз пікірін айта алады,керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады. Тақырыпқа қатысты сұрақтарды өз деңгейінде жауап бере алды.

 

 

 

 

 

 

 

 

Қорытынды бағамдау:

Түсіндіру, талдау, сұрақ – жауап, диалогтық оқыту, кітаппен жұмыс, жеке, жұппен, топпен жұмыс. Бағалаудың түрлері.











 

 

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *