My favourite subject is Kazakh language
Сабақ: |
Мектеп: «Жансүгіров атындағы орта мектебі» КММ |
|||||
Күні: |
Мұғалімнің есімі: Накипова Р.С. |
|||||
Сынып: 3 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
Тақырыбы: My favourite subject is Kazakh language |
||||||
Сабақ негізделген оқу мақсаты: (мақсаттары) |
· kn қосарланған әріптерінің оқылу ережесімен таныстыру. · Сабақ тақырыбы негізінде «like +етістік+ing» құрылымын қайталау · Тыңдап, түсіну дағдысын дамыту |
|||||
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар: |
|||||
Оқушылардың басым бөлігі: |
||||||
– Топтық,жұптық және жеке тапсырмалар орындайды |
||||||
Кейбір оқушылар: |
||||||
– жеке тапсырмалар орындайды |
||||||
Тілдік мақсат |
Оқушылар: · Жаңа өткен тақырыпты зейінмен тыңдап, түсіну. · Тақырып бойынша берілген тапсырмаларды өз бетімен орындау. · Топтық тапсырмаларды орындауда өз үлесін қосып, сабақ барысында белсенділік таныту. · Ағылшын тілінде ауызекі оқи алады,топта өз пікірін айта алады,керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады. |
|||||
Негізгі сөздер мен тіркестер: Maths, Music, Art, PE, Kazakh, Russian |
||||||
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: I like singing he likes playing football We like playing computer games she likes skiing You like doing crosswords it likes sledding They like dancing |
||||||
Талқылауға арналаған тармақтар: |
||||||
Like/likes |
||||||
Сіз неліктен …. екенін айта аласыз ба? |
||||||
Жазылым бойынша ұсыныстар: |
||||||
· Жаттығу орындату, тыңдату |
||||||
Алдыңғы тақырып |
||||||
Жоспар |
||||||
Жоспарланған уақыт: 40 мин |
Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланаған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) |
бағалау |
ресурстар |
|||
Басталуы:10мин |
Сәлемдесу.Ұйымдастыру: (3 мин) модуль №1 1,2,3 санақ арқылы топқа бөлу. Топ жетекшісін таңдату.(3 мин) «Миға шабуыл» әдісі бойынша үй тапсырмасын сұрау.(4 мин) |
Формативті бағалау |
Әріптер жазылған карточкалар Жаңа сөздер сурет арқылы бейнеленген карточкалар CD № 2,3 |
|||
Ортасы: 20 мин |
Ex1p52 «Ойашар» әдісі, арқылы тақырыпты ашамыз. (5 мин) kn knife knock knee knot knit know knob knight 1 тапсырма: (5 мин) Сөздікпен жұмыс:
Knife- пышақ knock –қағу knee –тізе knot – түйін knit –тоқу know- білу knob-газ пештің knight – князь құлағы АКТ ны пайдалану 2 тапсырма: (15 мин) Кітаппен жұмыс: Ex.2 p56 Ex. 4р57 Listen and write Ex. 5р58 |
топ бір – бірін бағалау.
Топтық бағалау
Мадақтау Формативті бағалау |
||||
Аяқталуы: 10 мин |
Remember I like singing We like playing computer games You like doing crosswords They like dancing she likes skiing he likes playing football it likes sledding Үй тапсырма: Ex 6 p59 кері байланыс
Know Learn Want to know
|
Формативті бағалауда топ жетекшілерінен бағалау парақшасын жинап алып мұғалім жиынтық бағасын шығару. |
||||
Қосымша ақпарат |
||||||
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Пәнаралық байланыс қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ – мен байланыс Құндылықтардағы байланыс |
||||
Информатика, сурет |
||||||
Ойтүрткі сұрақтар арқылы тапсырмаға қарай бағдарлаймын. Қабілетті балаларға ойтолғау жасауды, ауызекі сойлеп, оқи алуға дағдыландырамын |
· Мадақтау(қол соғу); · Топ бірін – бірі бағалау · Өзін – өзі бағалау |
Слайдтар,сөздік жұмысы,ғаламтор деректері; |
||||
Рефлексия Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? |
||||||
Бүгінгі сабақта оқушылар ағылшын тілінде өз ойларын еркін жеткізе алды. Ағылшын тілінде ауызекі оқи алады,топта өз пікірін айта алады,керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады. Тақырыпқа қатысты сұрақтарды өз деңгейінде жауап бере алды. |
|
|||||
Қорытынды бағамдау: Түсіндіру, талдау, сұрақ – жауап, диалогтық оқыту, кітаппен жұмыс, жеке, жұппен, топпен жұмыс. Бағалаудың түрлері. |
||||||