КМЖ 8 сынып

Күні: 03.04.19ж Сыныбы: 8-сынып
Бөлім :

8.4 А Теңсіздіктер

 
Тақырыбы:

Квадрат теңсіздіктер

Мұғалімнің аты жөні: Керимкулова А.К
Қатысушылар саны: Қатыспағандар:
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: 8.2.2.8 Квадрат теңсіздіктерді шешу
Сабақтың  мақсаты — квадрат және рационал   теңсіздіктердің анықтамаларын білу
Бағалау  критерийлері — квадрат және рационал  теңсіздіктердің анықтамаларын біледі;
Тілдік мақсат Негізгі сөздер мен тіркестер:

бір айнымалысы бар теңсіздіктерді ауызша және  жазбаша сипаттайды;

Құндылықтарды дарыту Математика сабағында оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.
Пәнаралық байланыс Математика
АКТ қолдану  дағдылары Bililand.kz    сайтынан   htt: /bililand.kz/kk   таратпа  материалдар
Бастапқы  білім Теңдеулер жүйесі және оның шешімі ұғымын білу; квадрат теңдеулерді шешу, квадраттық функциялардың графигін салу дағдылары, соның ішінде бағдарламалық

қамтамасыздандыруды қолдану; есептерді шешу дағдылары

Жоспар
Жоспар-

ланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар

(төменде жоспарланған жаттығулармен қатар ескертпелерді жазыңыз)

Ресурстар
Сабақтың  басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру

Ұйымдастыру, сабақтың тақырыбымен,  мақсатымен таныстыру

Ортасы:

 

 

 

Мысалмен есептер түсіндірем

1.

2.

3.

4.

 

Кітаппен жұмыс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

таратпа материалдар,

Соңы

 

Кері байланыс

/Мақсаты: Сабақты қорытындылау, материалды жүйелеу/  Нені  білдім, нені  үйрендім?  Нені  толық түсінбедім?- Немен жұмысты жалғастыру  қажет?   Оқушылар   жауаптары  бойынша  кері  байланыс беріледі?

Үйге тапсырма №

Қосымша ақпарат
Саралау – Сіз қосымша көмек  (қолдау) көрсетуді қалай

жоспарлайсыз?

Анағұрлым қабілетті

оқушыларға

жаттығуларды

күрделендіруді қалай жасайсыз?

Бағалау-оқушылардың

үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?

 

Пəнаралық байланыс.

Қауіпсіздік жəне еңбекті

қорғау ережелері.

АКT байланыстары.

Құндылықтардағы

байланыс.

 

 

 

Техника қауіпсіздік  ережесін  сақтау
 

Рефлексия

Сабақ / оқу мақсаттары

шынайы ма?

 

Бүгін оқушылар не білді?

 

Сыныптағы ахуал қандай болды?

 

Мен жоспарлаған саралау шаралары сəтті болды ма?

 

Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе?

 

Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім жəне неліктен?

Өз сабағыңыз туралы рефлексияны төмендегі бос орынға

жазыңыз.(Сол жақтағы бағанада келтірілген сұрақтардың арасынан Сіздің сабағыңызға сəйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.)

 
Қорытынды бағамдау:

Қандай екі нəрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?

1:

2:

Қандай екі нəрсе сабақты жақсарта алады (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?

1:

2:

Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?

1.

2.

Вам может также понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *